WhatsApp Destek

Staedtler

Staedtler

WOOPS!

There are no products matching the selection.

 

* This is a static CMS block displayed if category is empty.
You can put your own content here.

Akrilik Boyalar

Staedtler

Staedtler dünyanın önde gelen çizim ve sanat ürünleri markalarından biridir. 150 yılı aşkındır piyasaya yön veren Alman kalitesi ürünleri ile çizim ve sanat alanlarında eşsiz bir deneyim sunar. Boya kalemi, aquarell, kaligrafi kalemi, versatil kalem, uçlu kalem, silgi, kalemtıraş ve daha birçok kırtasiye malzemesini kalite farkıyla sitemizden kolayca sipariş edebilirsiniz.

Staedtler Kalem

Çizim, boyama, resim ve not almak için kullanabileceğiniz Staedtler kalem modelleri sitemizde sizleri bekliyor. Kaligrafi kalemi, suluboya kalemi, polimer kil, yüz boyası, dereceli kurşun kalemler ve daha nice kaliteli kalem seçenekleri ile harikalar yaratın. Profesyonel resim malzemeleri, çizim araçları ve kaligrafi kalemi gibi özelleşmiş ihtiyaçlarınız için uygun seçenekler sizleri bekliyor. Dereceli kalemler H, 2B,8B,6B,H ve F gibi farklı uç seçenekleri ile ayrılmış sayfamızda. Karakalem kalemi olarak da tercih edeceğiniz Staedtler kalem modellerini hemen inceleyin.

Staedtler Triplus

Staedtler triplus kalemler her yaş ve zevke hitap eden renkleri ile daha enerjik bir yazı deneyimi sunuyor. Özel tasarımı sayesinde kolay bir tutuş sağlar ve elinizi yormaz. Su bazlı mürekkep ve günlerce açık kalmaya dayanıklı oluşu ile çocukların kullanımına uygundur. Tekstil ürünlerinden kolayca çıkar. 0.3mm ince ucu ile rahat bir şekilde yazı yazmanıza olanak sağlar. Üstelik ergonomik tasarımı ile kolay taşınır. Tropikal, neon ve doğal renkler gibi farklı seriler ile birden fazla ürünü set olarak sipariş edebilirsiniz.

Staedtler Kalem Seti

Staedtler kalem seti renklerin ve sanatın dünyasını size taşıyor. Staedtler triplus kalem seti ile renklerle oynamak sizin elinizde. Keçeli kalemler, tahta kalemleri, kaligrafi kalem seti, kuru boya kalemler ile farklı çeşitleri bir arada inceleyin.

Staedtler Uçlu Kalem

Staedtler uçlu kalem, kolay tutuşu ve dayanıklı yapısı ile uzun süreler sizlerle. Üçgen tasarımı sayesinde daha kolay kavrama sağlar ve masada kaymaz. Kauçuk tutma gövdesi ile daha yumuşak bir doku sağlar. İş yerinde, ofiste, okulda ve evde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 0.7mm uçlu kalem, 0.5mm uçlu kalem seçenekleri ile herkese uygun modelleri bir arada inceleyin. Arkada yer alan silgisi ile yanınızda fazla malzeme taşımanız gerekmez. Ergonomik tasarımı ile üzerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Staedtler Kalem Fiyatları

Staedtler kalem fiyatları, ürün türü ve set modellere göre değişmektedir. Kuru boya, keçeli kalem, aquarell kalem, suluboya kalemi gibi renklendirme ürünleri ile resimlerinizi canlandırın. Kaligrafi kalemi, polimer kil, şekillendirme aparatı, çocuklar için kil setiyle yaratıcılığınızı geliştirin. Staedtler triplus ile okulda ve iş yerinizde not alırken renklerin gücünden faydalanın. Modelleme kil, polimer kil çocuklar için harika bir seçenektir. Hava ile kuruyan ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olan kil çeşitlerini kaçırmayın. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı kırtasiye malzemeleri arıyorsanız hemen sipariş edin.