WhatsApp Destek

Playmobil

Playmobil


banner playmobil

banner playmobil

Bir gülümseme dünyayı yakalar


1974'ten beri, Hans Beck tarafından yaratılan PLAYMOBIL® oyuncakları, bir korsan gemisinden bir çocuk hastanesine kadar değişen oyun temalarıyla çocuk oyun odalarında bir klasik haline geldi.

O zamandan beri, ikonik gülümsemeye sahip yaklaşık 3,5 milyar sevilen oyun figürü üretildi ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklar için yaratıcı oyunları ateşledi. Yaklaşık 30 farklı oyun teması yaklaşık olarak yayılmıştır. Dünya çapında 100 ülke. Hem ebeveynler hem de eğitimciler, ödüllü PLAYMOBIL® oyuncaklarını yüksek kaliteli ve değerli oyun ürünleri için bir ölçüt olarak kabul ediyor.

PLAYMOBIL® ile yaratıcı rol oynama


Eşsiz PLAYMOBIL® oyun prensibi, hayal gücünü ve yaratıcılığı harekete geçirir ve bu nedenle çocuk gelişimini destekler. PLAYMOBIL® ile çocuklar sadece birçok farklı rolü üstlenmekle kalmaz, aynı zamanda dünyayı minyatür olarak yeniden yaratır ve deneyimler.

Birden fazla yeteneğe sahip bu neşeli figürler, her türlü zorluğun üstesinden başarıyla gelir: tarihi ortamlarda şövalyeler veya korsanlar, günümüzde inşaat işçileri, veterinerler ve polisler veya fütüristik dünyalarda gizli ajanlar olarak.

PLAYMOBIL®'deki yaratıcı kişiler, sürekli olarak dünyanın her yerindeki çocuklara kalıcı eğlence getirecek yeni fikirler ve iyileştirmeler geliştiriyor.