WhatsApp Destek

Hızlı Teslimat ve Kargo

pupakirtasiye.com internet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz offiste.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Web sitemizde bulunan “Saat 14:00’e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.” taahhüdümüz hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; İstanbul içi teslimatlar için en geç 2 iş gününde, İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde, Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler offiste.com deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Offiste Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.